ČSOB Janovských 11 a 19 km ELEVEN 45. ročník v roce 2021

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší
162 Bošková Šárka amatér Liberec DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2012
123 Černá Aneta Rychlostní kanoistika RK Jablonec DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
131 Davidová Ema SKI Janov-Bedřichov DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
138 Dubská Elena Sokol Skuhrov DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
160 Francke Johana Žižkovský tygři DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2015
136 Halamavá Anna Sokol Skuhrov DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2014
124 Hančová Adéla Ski klub Harrachov DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
139 Helísková Barbora Sokol Skuhrov DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
155 Karásková Anna TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2016
142 Klapková Růžena SKI Janov-Bedřichov DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2013
122 Komínková Eliška Tri club Česká Lípa DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2013
132 Kordačová Zuzana SKI Janov-Bedřichov DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2012
114 Linhartova Anna ski Lučany nad Nisou DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2017
129 Mrázková Berta SC Jičín DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
121 Piskáčková Anna SWSL DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2015
150 Podlešáková Sára James DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
111 Polonská Julie Ágnes Vrchlabí DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2013
118 Pušová Veronika SWSL Lučany nad Nisou DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2017
145 Regnerová Karolína Biatlon Liberec DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
128 Řezková Eliška HOK Pardubice DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2013
100 Sekerka Anna SK Lobster Grafendorf DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2013
101 Sekerka Elen SK Lobster Grafendorf DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2015
163 Súkeníková Adéla LIAZ DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
148 Vávrová Amálie Rychlostní kanoistika Jablonec nad Nisou DETOA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší
103 Bergl Jonáš PSK Olymp Praha DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
154 Čunát Filip Triclub Česká Lípa DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2012
149 Dražan Jonáš Rychlostní kanoistika Jablonec DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2013
105 Francke Matěj Gang of Mácháč DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2016
102 Hájek Štěpán Lbc DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2013
141 Hammer Adam Tri club Česká Lípa DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
146 Hendrych Tomáš Tri club Česká Lípa DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2014
134 Hloušek Jiří Historic Rally Team, o.s. DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
140 Hudák Kryštof Tri club Česká Lípa DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
109 Jirák Jakub JKL Desná DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
110 Jirák Filip JKL Desná DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
125 Karásek Jonáš TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2012
161 Komanec Jan Quido Triclub Česká Lípa DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2014
Křenek Sebastian RunBo team Liberec DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2017
112 Linhart Václav ski Lučany nad Nisou DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
113 Linhart Čeněk ski Lučany nad Nisou DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2014
156 Marat Dominik Jablonecké Mattonky DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
130 Mrázek Emil SC Jičín DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2013
151 Němec Michal RunBo Team Liberec DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2015
120 Piskáček Jan SWSL DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2016
119 Puš Ondřej SWSL Lučany nad Nisou DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2014
143 Řepka Miroslav Tri club Česká Lípa DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2012
144 Řepka Štěpán Tri club Česká Lípa DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2013
126 Řezka Václav HOK Pardubice DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
135 Skrbek Matouš sokol Skuhrov DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
158 Stebel Adam bratři DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
159 Stebel Kryštof bratři DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2013
133 Šnytr Josef SKI Janov-Bedřichov DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2013
106 Ticháček Jonáš SC Jičín DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2013
108 Ticháček Jáchym SC Jičín DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
115 Vavruška Vít Jablonecké Paseky DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2014
116 Vavruška Matěj Jablonecké Paseky DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2012
152 Zumr Rudolf BK Pražírna DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
153 Zumr Eduard BK Pražírna DETOA 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2013
M&B 19 km ženy do 34 let
2142 Blaschkeová Lucie M&B 19 km ženy do 34 let 1997
2005 Fojtů Anežka M&B 19 km ženy do 34 let 2002
2118 Hujerová Tereza M&B 19 km ženy do 34 let 1998
2183 Jančíková Barbora Janovská smečka M&B 19 km ženy do 34 let 1988
2215 Khýrová Aneta Carla.kupkolo.cz M&B 19 km ženy do 34 let 1993
2211 Kosinová Kamila Horopunk M&B 19 km ženy do 34 let 1990
2052 Krausová Lucie Báječné ženy v běhu M&B 19 km ženy do 34 let 1987
2194 Macháčková Tereza SKI Janov-Bedřichov M&B 19 km ženy do 34 let 2002
2040 Matoušková Klára STG Jablonec nad Nisou M&B 19 km ženy do 34 let 2001
2034 Procházková Michaela SK Slavia Praha M&B 19 km ženy do 34 let 1995
2145 Sedláčková Petra Běh s úsměvem M&B 19 km ženy do 34 let 1990
2023 Suchánková Anna Suchofamilyteam M&B 19 km ženy do 34 let 2002
2189 Ulrych Tomáš onewayticket M&B 19 km ženy do 34 let 1989
M&B 19 km ženy nad 34 let
2012 Boudová Zuzana ARO JBC M&B 19 km ženy nad 34 let 1984
Daníčková Lenka Rambajs klub Rádlo M&B 19 km ženy nad 34 let 1980
2090 Didova Iva Báječné ženy v běhu M&B 19 km ženy nad 34 let 1974
2121 Divišková Blanka Run4Fun M&B 19 km ženy nad 34 let 1967
2098 Hánová Jitka Česká Lípa M&B 19 km ženy nad 34 let 1971
2013 Horna Krásná Veronika STG Jablonec nad Nisou M&B 19 km ženy nad 34 let 1986
2216 Jónová Marie - M&B 19 km ženy nad 34 let 1966
2204 Kašparová Iva # La Familia M&B 19 km ženy nad 34 let 1972
2014 Krasná Kateřina STG Jablonec nad Nisou M&B 19 km ženy nad 34 let 1966
2030 Krčová Martina KVS Šumperk M&B 19 km ženy nad 34 let 1972
2038 Latislavova Eva Běháme s radostí Jablonec M&B 19 km ženy nad 34 let 1973
2068 Lederová Markéta SKI Janov Bedřichov M&B 19 km ženy nad 34 let 1977
2155 Malíková Klára Adventní běhání M&B 19 km ženy nad 34 let 1983
2093 Moravcová Klára Sk club Břízky M&B 19 km ženy nad 34 let 1983
2102 Nývltová Tereza - M&B 19 km ženy nad 34 let 1978
2099 Palová Radka RK Dragons M&B 19 km ženy nad 34 let 1977
2123 Plívová Jana M&B 19 km ženy nad 34 let 1978
2135 Pušová Michaela SWSL Lučany nad Nisou M&B 19 km ženy nad 34 let 1985
2128 schierova michaela Dajda team M&B 19 km ženy nad 34 let 1974
2239 Suchánková Heidi Janovských 11a19 M&B 19 km ženy nad 34 let 1959
2222 Šašková Štěpánka PPP Bedřichov M&B 19 km ženy nad 34 let 1985
2195 ŠUBRTOVÁ GABRIELA Kaplička Hrabětice M&B 19 km ženy nad 34 let 1978
2046 Vitoušová Dana Jablonecké Mattonky M&B 19 km ženy nad 34 let 1983
2130 Vodičková Nikola Jablonecké Mattonky M&B 19 km ženy nad 34 let 1981
2238 Votočková Ivana Trutnov M&B 19 km ženy nad 34 let 1957
2019 Zumrová Vanda BK Pražírna M&B 19 km ženy nad 34 let 1981
M&B 19 km muži do 39 let
2119 Berka Radim Kozákov/Vrchlabí M&B 19 km muži do 39 let 1982
2218 Bohatý Aleš eD system Silvini team M&B 19 km muži do 39 let 1996
2103 Černohorský Michal eD system Silvini team M&B 19 km muži do 39 let 1985
2208 Černý Ondřej Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 39 let 1985
2088 Dobra Tomáš TJ Semčice M&B 19 km muži do 39 let 1988
2229 Doškář Jakub MelCon Sport M&B 19 km muži do 39 let 1988
2105 Fejt Dominik Cross Dumble dogs M&B 19 km muži do 39 let 1997
2051 Francke Jan Inov8 team M&B 19 km muži do 39 let 1984
2066 Francke Michal Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 39 let 1986
2133 Hendrych Michal . M&B 19 km muži do 39 let 1986
Janata Milan Salming/Run4fun M&B 19 km muži do 39 let 1985
2009 Jarema Petr FM M&B 19 km muži do 39 let 1983
2086 Jiránek Josef TJ Semčice M&B 19 km muži do 39 let 1987
2193 Jurečka Martin SKI Janov-Bedřichov M&B 19 km muži do 39 let 1983
2116 Kadeřábek Michal Žádná slabost M&B 19 km muži do 39 let 1993
Kalal Tomas Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 39 let 1985
2188 Kaňka Adam Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 39 let 1988
2084 Klíma Martin Elmtrade Racing Team M&B 19 km muži do 39 let 1982
2059 Kolář Josef STG Jablonec nad Nisou M&B 19 km muži do 39 let 1989
2220 Kubišta Jan Dukla Masters M&B 19 km muži do 39 let 1986
2219 Kysilka Tomáš - M&B 19 km muži do 39 let 1986
2063 Lejsek Marek Janovský “buřti” M&B 19 km muži do 39 let 1985
2002 Malý David #Ratarteam M&B 19 km muži do 39 let 1984
2201 Martinec Milan Pernštejn Holomajzna Pardubice M&B 19 km muži do 39 let 1982
2003 Mastník Leoš Rambajs klub Rádlo M&B 19 km muži do 39 let 1987
2166 Matoušek Ondřej Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 39 let 1988
2230 Matzner Martin Dukla Liberec M&B 19 km muži do 39 let 1988
2141 Muller Viktor Žádný M&B 19 km muži do 39 let 1996
2065 Netrval Jakub SKP Kornspitz Jablonec M&B 19 km muži do 39 let 2002
2110 Nosek Kryštof TJ Bižuterie Jablonec M&B 19 km muži do 39 let 1998
2049 Pašek Jakub Mnichovo Hradiště M&B 19 km muži do 39 let 1986
2235 Pavlišta Vít Pivovar Svijany a.s. M&B 19 km muži do 39 let 1985
2053 Pazdera Lukáš UNIQUE TRI TEAM M&B 19 km muži do 39 let 1986
2035 Pokorný Jaromír SKP Maják M&B 19 km muži do 39 let 1988
2192 Pokorný Jiří Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 39 let 1985
2020 Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka M&B 19 km muži do 39 let 1991
2011 Procházka Pavel Potkávárna u Havrana M&B 19 km muži do 39 let 1990
2231 Pyšek Jiří Haven team M&B 19 km muži do 39 let 1990
2232 Pyšek Ivan HC Přírodověda M&B 19 km muži do 39 let 1996
2140 Rozek Jan Mika Training Team M&B 19 km muži do 39 let 1987
Růžička Vojtěch Alfasped, Rychnov M&B 19 km muži do 39 let 1989
2050 Sajdl Jakub x M&B 19 km muži do 39 let 1988
2111 Seidl Peter SK Seidl M&B 19 km muži do 39 let 1987
Simek Petr ŽT M&B 19 km muži do 39 let 1984
2056 Suchý Zdeněk BEZ KLUBU M&B 19 km muži do 39 let 1987
2138 Šimůnek Matěj Rokytnice nad Jizerou M&B 19 km muži do 39 let 1987
Šolc Vítězslav BK Náchod M&B 19 km muži do 39 let 1991
2055 Švadlenka Jan AC Mladá Boleslav, Lawi M&B 19 km muži do 39 let 1986
2025 Urban Lukáš TJ Sokol Ruprechtice M&B 19 km muži do 39 let 1985
2062 Verner Jan Bez klubu M&B 19 km muži do 39 let 1989
2039 Voráč Michal Bejking team M&B 19 km muži do 39 let 1988
2120 Vorel David North Czech Runners M&B 19 km muži do 39 let 1984
2161 Voronič Michal Rychlostní kanoistika RK Jablonec M&B 19 km muži do 39 let 2000
2236 Votoček Vojtěch Trutnov M&B 19 km muži do 39 let 1988
2115 Weilguny Miroslav ARO JBC M&B 19 km muži do 39 let 1989
2104 Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec M&B 19 km muži do 39 let 1998
Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec M&B 19 km muži do 39 let 1998
2064 Zahula Vít Janovský “buřti” M&B 19 km muži do 39 let 1990
M&B 19 km muži do 49 let
2196 Antoš Jan Červenobílá síla M&B 19 km muži do 49 let 1974
2081 Černý Jiří Za Láďu M&B 19 km muži do 49 let 1977
2001 Dejmek Jakub AC Semerink M&B 19 km muži do 49 let 1974
Deml Marek Zizkovsky Tygri M&B 19 km muži do 49 let 1974
2191 Deml Marek Zizkovsky Tygri M&B 19 km muži do 49 let 1974
2139 Diart Tomáš Česká Lípa M&B 19 km muži do 49 let 1977
2091 Didov Daniel Praha M&B 19 km muži do 49 let 1972
2150 DOLINKA Martin M&B 19 km muži do 49 let 1975
2080 Dvořák František Run Zoufalci M&B 19 km muži do 49 let 1979
2044 Gebhart Michal North Czech Runners 59 M&B 19 km muži do 49 let 1977
2015 Hájek Miloš šutroplaz M&B 19 km muži do 49 let 1973
2213 Hájek Jan AC Čimelice M&B 19 km muži do 49 let 1980
2109 Hloušek Jiří Historic Rally Team, o.s. M&B 19 km muži do 49 let 1976
2148 Janata Alexandr JHSP M&B 19 km muži do 49 let 1972
2182 Jančík Zdeněk Janovská smečka M&B 19 km muži do 49 let 1979
Kafka Jiří HS ČIMIČI M&B 19 km muži do 49 let 1979
2164 Karásek Zbyněk TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou M&B 19 km muži do 49 let 1979
2200 Klapka Štěpán Ski Janov Bedřichov M&B 19 km muži do 49 let 1980
2162 Knejzlík Marek Tri club Česká Lípa M&B 19 km muži do 49 let 1976
2028 Kosina Luděk Kosiňáci M&B 19 km muži do 49 let 1979
2095 Kostelnik Jan Iron People M&B 19 km muži do 49 let 1973
2092 Kovar Ondrej SPUKK M&B 19 km muži do 49 let 1979
2233 kozler vladimir Beachwell M&B 19 km muži do 49 let 1975
2209 Krauman Jaroslav Polevsko M&B 19 km muži do 49 let 1975
2240 Krejčí Milan TRICLUB ČESKÁ LÍPA M&B 19 km muži do 49 let 1977
2181 kubeček jáchym hk pardubice M&B 19 km muži do 49 let 1977
2212 Kudrna David Elmtrade racing team M&B 19 km muži do 49 let 1977
2136 Kudrna Zbyněk Enduraining M&B 19 km muži do 49 let 1980
2043 Kujan René ČSOB Na zdraví M&B 19 km muži do 49 let 1974
2096 Kunce Jiří Kruháče Sokol Janov M&B 19 km muži do 49 let 1977
2234 Kupidlovský Daniel Stodůlky M&B 19 km muži do 49 let 1976
2000 Kysela Pavel ZP Cyklo Proofy Corratec Team M&B 19 km muži do 49 let 1976
2112 Leták Martin SK Brundibár M&B 19 km muži do 49 let 1981
2106 Linhart Radek Kerda sport Liberec/ ski Lučany M&B 19 km muži do 49 let 1976
2016 Mahdal Petr PORT C&C s.r.o. M&B 19 km muži do 49 let 1979
2101 Malý Jan Eleven Run Team M&B 19 km muži do 49 let 1973
2143 Matoušek Martin SPORTICUS team M&B 19 km muži do 49 let 1976
2010 Minář Jan MANULO M&B 19 km muži do 49 let 1981
2058 Nývlt Martin Columbia Montrail M&B 19 km muži do 49 let 1976
2045 Očenášek Vojen - M&B 19 km muži do 49 let 1979
2048 Pecina David ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km muži do 49 let 1974
2158 Pěnička Jan Rokytnice nad Jizerou M&B 19 km muži do 49 let 1978
2198 Petráček Luboš Pernštejn Holomajzna Pardubice M&B 19 km muži do 49 let 1980
2225 Podlešák Jakub iThinkBeer M&B 19 km muži do 49 let 1976
2163 Podlešák Marek OK99 Hradec Králové M&B 19 km muži do 49 let 1978
2082 Podroužek Dušan AC Slovan Liberec M&B 19 km muži do 49 let 1974
2085 Rexa Martin Kerda Sport Team M&B 19 km muži do 49 let 1979
2042 Richter Jaroslav mff M&B 19 km muži do 49 let 1973
2184 Řezka Petr HOK Pardubice M&B 19 km muži do 49 let 1981
2156 Sajdl Martin Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 49 let 1981
2008 Semerák David LeVor M&B 19 km muži do 49 let 1981
2132 Stephan Gerber TSV 92 Freiberg M&B 19 km muži do 49 let 1974
2029 Suchánek Vít Fojtka M&B 19 km muži do 49 let 1973
Sucharda Jiří Jablonecké Mattonky M&B 19 km muži do 49 let 1972
2153 Svatoš Roman Fyzio Sport Therapy Run Team M&B 19 km muži do 49 let 1980
2122 Svoboda Pavel Ti Druzí CZ M&B 19 km muži do 49 let 1979
2061 Šebek Jaroslav JS21 M&B 19 km muži do 49 let 1978
Šimonek Petr Lucany M&B 19 km muži do 49 let 1980
2114 Špernoga Petr PeKu Team M&B 19 km muži do 49 let 1975
2054 Ticháček Radek SC Jičín M&B 19 km muži do 49 let 1978
2026 Tuček Jiří STG Jablonec nad Nisou M&B 19 km muži do 49 let 1976
2021 Turek Vít výlet Liberec M&B 19 km muži do 49 let 1972
2134 Valeš Josef --- M&B 19 km muži do 49 let 1975
2129 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC M&B 19 km muži do 49 let 1978
2024 Vedral Ladislav CGI runners M&B 19 km muži do 49 let 1972
2149 Veltrubský David Klub na podporu protklubovýc akcí M&B 19 km muži do 49 let 1981
2146 Vítek David SWSL M&B 19 km muži do 49 let 1979
2131 Voldřich Ondřej Running & Beer group M&B 19 km muži do 49 let 1977
2185 Vrba Petr Jablonecké Mattonky M&B 19 km muži do 49 let 1975
2022 Wolf David Janov nad Nisou M&B 19 km muži do 49 let 1972
Zumr David BK Pražírna M&B 19 km muži do 49 let 1981
M&B 19 km muži do 59 let
2006 Baumann Mirko Triatlon Víska M&B 19 km muži do 59 let 1965
2041 Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km muži do 59 let 1968
2152 Harciník Jiří STS Chvojkovice Brod M&B 19 km muži do 59 let 1969
2100 Havelka Petr Citrus Bike Team M&B 19 km muži do 59 let 1971
2165 Havlíček Ivo Lánov - Krkonoše M&B 19 km muži do 59 let 1966
2168 Holec Míra WTF-Wýklusátský Tyátr Frýdlant M&B 19 km muži do 59 let 1966
2203 Kapko David # La Familia M&B 19 km muži do 59 let 1971
2113 Kašpar Martin La Familia M&B 19 km muži do 59 let 1967
2144 Koudelka Drahomír Meixner Consulting M&B 19 km muži do 59 let 1971
2151 Kumžák Martin Paraski M&B 19 km muži do 59 let 1971
2031 Květoň Vladimír KVS Šumperk M&B 19 km muži do 59 let 1968
2126 landovsky zdenek Dajda team M&B 19 km muži do 59 let 1970
Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km muži do 59 let 1968
2214 Nádhera Petr Hradec Králové M&B 19 km muži do 59 let 1967
2224 Prokop Jan Tj bižu jablonec M&B 19 km muži do 59 let 1970
2226 Prokop Evžen Tj bižu jablonec M&B 19 km muži do 59 let 1968
2221 Šašek Jiří PPP Bedřichov M&B 19 km muži do 59 let 1969
2154 Šritr Martin SOK TJ Turnov M&B 19 km muži do 59 let 1968
2202 ŠVÁCA . Kaplička Hrabětice M&B 19 km muži do 59 let 1970
2160 Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice M&B 19 km muži do 59 let 1966
2108 Zelenka Petr Roprachtice M&B 19 km muži do 59 let 1968
2206 Žák Jiří Jablonec nad Nisou M&B 19 km muži do 59 let 1969
M&B 19 km muži nad 59 let
2186 Bufka Zdeněk AC Česká Lípa M&B 19 km muži nad 59 let 1957
2159 Chlouba František loudavý samotář M&B 19 km muži nad 59 let 1954
2223 Prchal Pavel GP Kolín M&B 19 km muži nad 59 let 1959
2169 Růžička Milan Technika Praha M&B 19 km muži nad 59 let 1955
2125 Skrbek Břetislav TJ TATRAN Jablonec n. N. M&B 19 km muži nad 59 let 1948
Ti6 Stanislav SKS Prahs M&B 19 km muži nad 59 let 1960
2205 Tichý Stanislav SKS PRAHA M&B 19 km muži nad 59 let 1960
2124 Vyhlídal Antonín mattoni freerun liberec M&B 19 km muži nad 59 let 1955
Konrád 11 km dorostenky
1096 Bušová Tereza Liberec Konrád 11 km dorostenky 2006
1092 Dimmerová Šárka Severočeská tenisová Konrád 11 km dorostenky 2005
1193 Ďoubalíková Adéla KL SG Jablonec n. N. Konrád 11 km dorostenky 2005
1264 Drešerová Daniela Swsl Lučany Konrád 11 km dorostenky 2006
1194 Dubská Lucie KL SG Jablonec n. N. Konrád 11 km dorostenky 2005
1192 Fichtnerová Adéla KL SG Jablonec n. N. Konrád 11 km dorostenky 2005
1162 Gubančoková Silvia Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenky 2006
1151 Harcubová Martina Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenky 2005
1224 Hübnerová Karolína TJ Sokol Skuhrov Konrád 11 km dorostenky 2005
1161 Jindřišková Lucie Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenky 2006
1189 Karbanová Anna KL SG Jablonec n. N. Konrád 11 km dorostenky 2005
1148 Karbanová Karolína Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenky 2005
1164 Karbanová Nikola Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenky 2006
1163 Kašparová Kateřina Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenky 2006
1118 Köhlerová Eliška SKP Kornspitz Jablonec Konrád 11 km dorostenky 2003
1134 Kottíková Lucie DKK Konrád 11 km dorostenky 2006
1225 Kovářová Zuzana TJ Liaz Konrád 11 km dorostenky 2004
1149 Krytinářová Aneta Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenky 2005
1190 Kurfiřtová Natálie KL SG Jablonec n. N. Konrád 11 km dorostenky 2003
1066 Lajtkepová Berenika Biatlon Liberec Konrád 11 km dorostenky 2006
1093 Lipšová Lucie Jablonec nad Nisou Konrád 11 km dorostenky 2004
1324 Majerová Natálie SKI Janov-Bedřichov Konrád 11 km dorostenky 2006
1202 Malá Sára ČKS SKI Jilemnice Konrád 11 km dorostenky 2003
1150 Matějková Kateřina Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenky 2005
1138 Mikezová Nikola Sokol Skuhrov Konrád 11 km dorostenky 2005
1056 Nikodýmová Nikola Sokol Skuhrov Konrád 11 km dorostenky 2004
1318 Nováková Marie Swsl Lučany Konrád 11 km dorostenky 2006
1348 Novotná Michaela TJ Turnov Konrád 11 km dorostenky 2005
1349 Novotná Barbora TJ Turnov Konrád 11 km dorostenky 2005
Peroutková Jana Swsl Lučany Konrád 11 km dorostenky 2006
1261 Peroutková Jana Swsl Lučany Konrád 11 km dorostenky 2006
1191 Podzimková Eliška KL SG Jablonec n. N. Konrád 11 km dorostenky 2004
1119 Smetanová Markéta SKP Kornspitz Jablonec Konrád 11 km dorostenky 2004
1038 Suchánková Barbora Suchofamilyteam Konrád 11 km dorostenky 2005
1146 Tůmová Lucie Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenky 2005
1384 Tynková Kateřina Sokol Skruhrov Konrád 11 km dorostenky 2006
1355 Venclová Marie AC SLOVAN Liberec Konrád 11 km dorostenky 2004
Konrád 11 km dorostenci
1321 Balatka Ondřej Dukla Liberec Konrád 11 km dorostenci 2006
1165 Benda Vojtěch Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2006
1302 Čapek Otakar SKI Janov-Bedřichov Konrád 11 km dorostenci 2006
Dubský Štěpán Sokol Skuhrov Konrád 11 km dorostenci 2006
1263 Dupal Ondřej Morchenstern Konrád 11 km dorostenci 2004
1266 Endler Máťa Swsl Lučany Konrád 11 km dorostenci 2006
1368 Farský Jakub SG Jablonec nad Nisou Konrád 11 km dorostenci 2005
1301 Halama Tomáš SKI Janov-Bedřichov Konrád 11 km dorostenci 2005
1234 Hloušek Filip TJ Sokol Skuhrov Konrád 11 km dorostenci 2006
1168 Hoffmann Ondra Czech Multisport Coaching Konrád 11 km dorostenci 2006
1169 Hoffmann Šíma Czech Multisport Coaching Konrád 11 km dorostenci 2006
Krupka Milan RUN4FUN Konrád 11 km dorostenci 2003
1152 Křenovský Arnošt Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2006
1155 Lajdar Adam Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2006
1160 Mairich Filip Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2006
1316 Novák Viktor Swsl Lučany Konrád 11 km dorostenci 2006
1116 Pešina Jakub SKP Kornspitz Jablonec Konrád 11 km dorostenci 2004
1144 Ptáček Jan Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2005
1153 Řehoř Šimon Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2006
1166 Řezáč Aleš Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2006
1323 Saska Lukáš SKI Janov-Bedřichov Konrád 11 km dorostenci 2006
1154 Segeš Viktor Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2006
1156 Skladan Quido Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2006
1158 Smejkal Adam Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2006
Šenk Ondřej AC Slovan Liberec Konrád 11 km dorostenci 2005
1145 Šercl Miroslav Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2005
1386 Štencl Ondřej Dukla Liberec Konrád 11 km dorostenci 2005
1159 Štolba Roman Sk club Břízky Konrád 11 km dorostenci 2006
1081 Ticháček Kuba SC Jičín Konrád 11 km dorostenci 2006
1280 Tkáč Matěj Team Jizerky Konrád 11 km dorostenci 2004
Konrád 11 km ženy do 34 let
1108 Ágh Lábusová Jana BK Pražírna Konrád 11 km ženy do 34 let 1987
1012 Beutlová Eliška Pivo Konrád 11 km ženy do 34 let 1992
1394 Bialožytová Tereza SK Praga Konrád 11 km ženy do 34 let 1990
Břizková Markétá Liberec Konrád 11 km ženy do 34 let 1993
1256 Conrathová Katka Ještěd Skyrace Tým Konrád 11 km ženy do 34 let 1992
1034 Čeřovská Alena X Konrád 11 km ženy do 34 let 1999
1392 Fialová Eliška JiMaLuElOn Konrád 11 km ženy do 34 let 1993
1292 Houdkova Petra HO Ještěd Konrád 11 km ženy do 34 let 1989
1314 Janderová Petra TJ Bižuterie Jablonec Konrád 11 km ženy do 34 let 2001
Janková Karolina TJ Dukla Praha Konrád 11 km ženy do 34 let 1994
1084 Johanová Adéla ELEVEN RUN TEAM Konrád 11 km ženy do 34 let 1999
1123 Kartousova Věra -- Konrád 11 km ženy do 34 let 1995
1342 Kulíková Adéla Silvini madshus team Konrád 11 km ženy do 34 let 2002
1141 Lenčová Jana AC TJ Jičín Konrád 11 km ženy do 34 let 1992
1328 Macková Kateřina Dnešice forever Konrád 11 km ženy do 34 let 1993
Maršíková Štěpánka RunboTeam Liberec Konrád 11 km ženy do 34 let 1989
1046 Moraru Petra Šneci v běhu Konrád 11 km ženy do 34 let 1995
1005 Novotná Adéla - Konrád 11 km ženy do 34 let 1999
Prokopová Daniela Flokomotiva Kokonín Konrád 11 km ženy do 34 let 1994
1210 Rosinová Barbora DFXŠ Konrád 11 km ženy do 34 let 1987
Růžička Pavel Běžec Team Konrád 11 km ženy do 34 let 1990
1395 Strnadová Kateřina Srnčí tlupa Konrád 11 km ženy do 34 let 1991
1009 Šedivá Hana #Ratarteam Konrád 11 km ženy do 34 let 1991
1341 Švancarová Kateřina - Konrád 11 km ženy do 34 let 2002
1025 Švancarová Kateřina Sportovní klub SKOL BRNO, z. s. Konrád 11 km ženy do 34 let 2002
1306 Vričanová Eva Krkonoše Konrád 11 km ženy do 34 let 1991
1030 Zábranská Tereza na Konrád 11 km ženy do 34 let 1993
1184 Zapadlová Aneta AC Mladá Boleslav Konrád 11 km ženy do 34 let 1997
Konrád 11 km ženy nad 34 let
1195 Balcarová Diana Mattoni Free Run Konrád 11 km ženy nad 34 let 1974
1246 Bartáková Jana Česká Lípa Konrád 11 km ženy nad 34 let 1977
1039 Brychnáčová Irena Lokomotiva Pardubice Konrád 11 km ženy nad 34 let 1983
1095 Bušová Jana Liberec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1978
1100 Černá Silovská Hana Žižkovský Tygři Konrád 11 km ženy nad 34 let 1984
1402 Daníčková Lenka RunBo Team Liberec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1980
Děrdová Zdeňka JS21 Konrád 11 km ženy nad 34 let 1964
1129 Děrdová Zdeňka JS21 Konrád 11 km ženy nad 34 let 1964
1295 Diartová Ivana Česká Lípa Konrád 11 km ženy nad 34 let 1976
1221 Dohnalova Petra Ruzenky team Konrád 11 km ženy nad 34 let 1976
1249 Doktorová Pavlína SK Drak Županovice Konrád 11 km ženy nad 34 let 1975
1218 Drbohlavová Zuzana Jablonecké Mattonky Konrád 11 km ženy nad 34 let 1975
1332 Dubská Zlata Sokol Skuhrov Konrád 11 km ženy nad 34 let 1977
1212 Faltysová Simona SV TEAM Konrád 11 km ženy nad 34 let 1976
1040 Fantová Lenka Během Konrád 11 km ženy nad 34 let 1980
1380 Farská Jana Biatlon Liberec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1974
1128 FIXOVÁ Jana SK MAXTRI LIBEREC Konrád 11 km ženy nad 34 let 1975
1042 Francke Petra Gang of Mácháč Konrád 11 km ženy nad 34 let 1982
1033 Friolová Helena Lbc Konrád 11 km ženy nad 34 let 1974
1346 Hájková Eliška AC Čimelice Konrád 11 km ženy nad 34 let 1982
1269 Hančová Denisa HSK Horní Rokytnice Konrád 11 km ženy nad 34 let 1978
1208 Havelka Martin Hasiči Modlibov Konrád 11 km ženy nad 34 let 1980
1059 Havelková Michaela - Konrád 11 km ženy nad 34 let 1980
1126 Hennig Nadja TSVDresden Konrád 11 km ženy nad 34 let 1964
1112 Hering Kerstin TSV Dresden Konrád 11 km ženy nad 34 let 1965
1180 Holatová Petra Mattoni FreeRun Liberec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1980
1364 Chaloupková Dana eD system Silvini team Konrád 11 km ženy nad 34 let 1971
1312 Jetmarová Jana Ski klub Jablonec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1978
1356 Jiřina Němcová Rozběháme Liberec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1975
Kálalová Tereza Žižkovský tygři Konrád 11 km ženy nad 34 let 1986
1235 Kopecká Iva SWSL Lučany Konrád 11 km ženy nad 34 let 1982
1268 Kořínková Lenka . Konrád 11 km ženy nad 34 let 1978
Kotěšovcová Zuzana Happy Loop Konrád 11 km ženy nad 34 let 1983
1226 Kovářová Simona Mattoni Freerun Konrád 11 km ženy nad 34 let 1976
1220 Kratochvílová Petra STS CHVOJKOVICE BROD Konrád 11 km ženy nad 34 let 1982
1089 Kubota Květa . Konrád 11 km ženy nad 34 let 1976
1320 Mahdalová Petra PORT C&C s.r.o. Konrád 11 km ženy nad 34 let 1975
1288 Matulová Kateřina - Konrád 11 km ženy nad 34 let 1983
1265 Maturová Olga Rozběháme Liberec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1981
1333 Moravcová Kateřina eD system Silvini team Konrád 11 km ženy nad 34 let 1984
1068 Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM Konrád 11 km ženy nad 34 let 1974
Mrázková Romana SC Jičín Konrád 11 km ženy nad 34 let 1983
1350 Nádherová Hana Hradec Králové Konrád 11 km ženy nad 34 let 1968
1223 Nováková Dagmar Strážská střela Konrád 11 km ženy nad 34 let 1975
1216 Očenášová Eva Běháme s radostí Jablonec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1983
1188 Paděrová Petra 0 Konrád 11 km ženy nad 34 let 1977
1044 Patková Romana MOLS Team Konrád 11 km ženy nad 34 let 1983
1028 Pešková Radka PORT C&C s.r.o. Konrád 11 km ženy nad 34 let 1971
1311 Petráková Radka Kinoklub Smržovka Konrád 11 km ženy nad 34 let 1982
1354 Regnerová Jana Biatlon Liberec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1973
1329 Sajdlová Jana Žižkovský tygři Konrád 11 km ženy nad 34 let 1983
1338 Schlechterová Lenka SKP Ústí nad Labem Konrád 11 km ženy nad 34 let 1984
1244 Skoupá Anna CSOB1945 Konrád 11 km ženy nad 34 let 1975
1006 Svárovská Mariana Jablonecké mattonky Konrád 11 km ženy nad 34 let 1975
1236 Sylvi Bianchin TSV 92 Freiberg Konrád 11 km ženy nad 34 let 1977
Šléglová Andrea RunBo Team Liberec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1980
1242 Šléglová Andrea RunBo Team Liberec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1980
1098 Šubrová Sněžana Hoffmann a Žižák Konrád 11 km ženy nad 34 let 1985
1229 Šuláková Renata SK Skivelo neslyšících Olomouc Konrád 11 km ženy nad 34 let 1973
Taibrová Monika Slovan Liberec Konrád 11 km ženy nad 34 let 1969
1080 Ticháčková Madla SC Jičín Konrád 11 km ženy nad 34 let 1979
1000 Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM Konrád 11 km ženy nad 34 let 1985
1062 Trostlová Anna Konrád 11 km ženy nad 34 let 1982
1382 Truhlářová Elena Sokol Kobylisy Konrád 11 km ženy nad 34 let 1965
1385 Tynková Daniela Koberovy Konrád 11 km ženy nad 34 let 1976
1230 Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky Konrád 11 km ženy nad 34 let 1984
1213 Vítková Macháčková Tereza AO Doksy Konrád 11 km ženy nad 34 let 1978
1299 Votočková Petra Emilie Gigathlon Czech Republic Konrád 11 km ženy nad 34 let 1984
1090 Votrubcová Šárka DFXŠ Konrád 11 km ženy nad 34 let 1981
1241 Výlupková Dagmar Dagmar Výlupková Konrád 11 km ženy nad 34 let 1977
1104 Zalabakova Petra Frýdlant Konrád 11 km ženy nad 34 let 1978
1060 Zerzánová Andrea * Konrád 11 km ženy nad 34 let 1986
1022 Žáková Olga Alpin Club AŠ Konrád 11 km ženy nad 34 let 1980
1143 Žufníčková Petra žádný Konrád 11 km ženy nad 34 let 1979
Konrád 11 km muži do 39 let
1052 Bartůněk Michal KH Tanvald Konrád 11 km muži do 39 let 1993
Bíza Tomáš Scwsl Konrád 11 km muži do 39 let 1992
1023 Borovsky Jindrich PHA Hradcany Konrád 11 km muži do 39 let 1982
Brož Pavel JL TRI Coaching Konrád 11 km muži do 39 let 1990
1051 Cejnar Václav MEDOS Hradec Králové Konrád 11 km muži do 39 let 1982
1390 Cón Marek HYDRANT Konrád 11 km muži do 39 let 1999
1400 Čulík Tomáš ČSOB Konrád 11 km muži do 39 let 1995
1013 Doval Marek CSOB Konrád 11 km muži do 39 let 1989
1393 Flašar Jan SK Čtyři Dvory České Budějovice Konrád 11 km muži do 39 let 1986
1103 Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec Konrád 11 km muži do 39 let 1996
1140 Gräf Jakub Dukla Liberec Konrád 11 km muži do 39 let 1991
GRASSET Jean Ski Club Le Poizat Konrád 11 km muži do 39 let 1998
1055 Hájek Matěj SKP Kornspitz Jablonec Konrád 11 km muži do 39 let 1999
1110 Hák Zdeněk Hakin Konrád 11 km muži do 39 let 1986
1310 Hanák Jan asi jentak Konrád 11 km muži do 39 let 1989
1113 Hartig Radek Žádný Konrád 11 km muži do 39 let 1985
1361 Hladík Martin Veslaři Bohemians Konrád 11 km muži do 39 let 1988
1253 Hlinčík David Lososi na roštu Konrád 11 km muži do 39 let 1994
1099 Hořejší Michal Sportisimo Konrád 11 km muži do 39 let 1982
1011 Hron Jakub Pivo Konrád 11 km muži do 39 let 1990
1240 Hušek Filip Mufina team Konrád 11 km muži do 39 let 1991
1315 Jandera Tomáš TJ Elektro-Praga Jablonec Konrád 11 km muži do 39 let 1998
1049 Jech Robert O.O. Plamínek Konrád 11 km muži do 39 let 1991
1336 Jírovec Jan SK Pomalu Konrád 11 km muži do 39 let 1995
1339 Jírovec Vojtěch SK Babice Konrád 11 km muži do 39 let 1991
1251 Kalina Miroslav SPORTICUS team Konrád 11 km muži do 39 let 1982
1334 Karl Christian Liberec Konrád 11 km muži do 39 let 1990
1082 Kašička Martin Konrád 11 km muži do 39 let 1982
1050 Kejzlar Martin O.O. Plamínek Konrád 11 km muži do 39 let 1993
1018 Klíž David Mattiovci Konrád 11 km muži do 39 let 1996
Kocourek Štěpán Hodnej Kluk Konrád 11 km muži do 39 let 1995
1094 Kočí Martin Cycology shop Konrád 11 km muži do 39 let 1992
1305 Kolář Jan Ho LOKO Liberec Konrád 11 km muži do 39 let 1982
Kosicka Lubor . Konrád 11 km muži do 39 let 1984
1399 Kotek Tomáš Inter Star Liberec s.r.o. Konrád 11 km muži do 39 let 1985
1281 Krupka Adam RUN4FUN Hradec Králové Konrád 11 km muži do 39 let 2001
1010 Křepelka Karel Zdravotní klaun Konrád 11 km muži do 39 let 1987
1008 Kvapil Dominik - Konrád 11 km muži do 39 let 1992
1001 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM Konrád 11 km muži do 39 let 1984
1209 Liberácký Vlastimil RunBo team Liberec Konrád 11 km muži do 39 let 1991
1326 Macek Jakub HO LIAZ Jablonec nad Nisou Konrád 11 km muži do 39 let 1986
1255 Mikuš Martin Ski klub Jablonec Konrád 11 km muži do 39 let 1982
Miler Tomáš Nelahozeves Konrád 11 km muži do 39 let 1991
1309 Nejman Jiří asi jentak Konrád 11 km muži do 39 let 1992
1330 Nezbeda Javůrek Pavel Nezbedníci Konrád 11 km muži do 39 let 1984
1091 Nováček Jozef Runbo Team Liberec Konrád 11 km muži do 39 let 1984
1284 Novotný Václav HS Bedřichov/Ski team Vysočina Konrád 11 km muži do 39 let 1982
1124 Patočka Jaromír -- Konrád 11 km muži do 39 let 1996
1248 Pelíšek Jindřich Janov livin' Konrád 11 km muži do 39 let 1986
Petiška Ondřej SK RN Konrád 11 km muži do 39 let 1997
1345 Petr Jan Konrád 11 km muži do 39 let 1990
1041 Petržílka Zdeněk SCWS Konrád 11 km muži do 39 let 1989
Pilz Petr eD system Silvini team Konrád 11 km muži do 39 let 1996
1142 Polonský Tomáš Vrchlabí Konrád 11 km muži do 39 let 1984
1135 Ruzovic Jan TJ LIAZ Konrád 11 km muži do 39 let 1987
1115 Sacher Lukáš Janovský “buřti” Konrád 11 km muži do 39 let 1989
1020 Sobotík Šimon CZexxx Konrád 11 km muži do 39 let 1992
1293 Soukup Vaclav TJ Sokol Praha Vršovice Konrád 11 km muži do 39 let 1989
1211 Stezka Martin Táta dvojčat Konrád 11 km muži do 39 let 1984
1352 Strnad Jiří Srnčí tlupa Konrád 11 km muži do 39 let 1984
1389 Svatoš Ondřej Žádný Konrád 11 km muži do 39 let 1990
1344 Šípoš Petr Žádný Konrád 11 km muži do 39 let 1996
1035 Tryzna Martin SILVINI MADSHUS team Konrád 11 km muži do 39 let 1991
1032 Uko Jaroslav Atotech Konrád 11 km muži do 39 let 1986
1206 vaner jan bk prazirna Konrád 11 km muži do 39 let 1983
1085 Vokolek Ladislav Lazaři v běhu Konrád 11 km muži do 39 let 1988
1231 Zvěřina Jiří Ústav Konrád 11 km muži do 39 let 1987
Konrád 11 km muži do 49 let
1003 Audes Václav SK Lobster Grafendorf Konrád 11 km muži do 49 let 1979
1294 Bém Aleš Jablonecké Mattonky Konrád 11 km muži do 49 let 1981
1398 Blažek Jiří Jablonecké Mattonky Konrád 11 km muži do 49 let 1972
1396 Bošek Michal amatér Liberec Konrád 11 km muži do 49 let 1977
1200 Čivrný Jiří Semily Konrád 11 km muži do 49 let 1980
1403 Doktor Karel SK DRAK Konrád 11 km muži do 49 let 1976
1130 Dušánek Jan JEŠTĚD SKYRACE TÝM Konrád 11 km muži do 49 let 1980
1002 Eyberger Milan Dřeváci z Dřevony Konrád 11 km muži do 49 let 1978
1036 FIX Jiří SK MAXTRI LIBEREC Konrád 11 km muži do 49 let 1974
1069 Hejzlar Pavel TJ Litol Konrád 11 km muži do 49 let 1972
1063 Hlosta Ondřej Lazy Daisy Konrád 11 km muži do 49 let 1976
1358 Huk Petr SWSL Lučany Konrád 11 km muži do 49 let 1976
1058 Hulín Roman - Konrád 11 km muži do 49 let 1975
1222 Chrpa Pavel Pavel Chrpa Konrád 11 km muži do 49 let 1977
1139 Jirák Čenda JKL Desná Konrád 11 km muži do 49 let 1978
1064 Johan Oldrich ELEVEN RUN TEAM Konrád 11 km muži do 49 let 1976
1304 Kafka Jiří HS ČIMIČI Konrád 11 km muži do 49 let 1979
1181 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou Konrád 11 km muži do 49 let 1974
1388 Khel Richard OK Sparta Praha Konrád 11 km muži do 49 let 1975
1362 Kovar Petr eD system Silvini team Konrád 11 km muži do 49 let 1975
1122 Král Václav Hoffmann & Žižák Konrád 11 km muži do 49 let 1976
1101 Králík Luboš Nupagadi Konrád 11 km muži do 49 let 1979
1014 Křížek Petr Konrád 11 km muži do 49 let 1972
1182 Kubíček Zdeněk Eleven HEAD CYKLOLIVE team Konrád 11 km muži do 49 let 1972
1088 Kubota Takuo . Konrád 11 km muži do 49 let 1975
1045 Kulhánek Jan TJ Delfín Jablonec Konrád 11 km muži do 49 let 1978
1053 Kysela Tomas Hobby veterani 40+ Konrád 11 km muži do 49 let 1980
1065 Lajtkep Petr AC Slovan Liberec Konrád 11 km muži do 49 let 1973
1360 Lazar Jan Interim HR Konrád 11 km muži do 49 let 1975
1300 Macháček Vladimír SKI Janov-Bedřichov Konrád 11 km muži do 49 let 1972
Maruška Jindra Triatlon Jablonec Konrád 11 km muži do 49 let 1979
1289 Matula Jiří - Konrád 11 km muži do 49 let 1981
1296 Mrázek Jan Inov-8 team Konrád 11 km muži do 49 let 1981
1250 Neruda Robert SK Lobster Grafendorf Konrád 11 km muži do 49 let 1977
1043 Patka Ondřej MOLS Team Konrád 11 km muži do 49 let 1979
1262 Peroutka Jan Swsl Lučany Konrád 11 km muži do 49 let 1976
1021 Polák Zbyněk SK Setos Praha Konrád 11 km muži do 49 let 1974
1353 Regner Tomáš Biatlon Liberec Konrád 11 km muži do 49 let 1975
1120 Samek Kamil Hoffmann & Žižák Konrád 11 km muži do 49 let 1978
1004 Sekerka Ladislav SK Lobster Grafendorf Konrád 11 km muži do 49 let 1980
1061 Stanko Honza Konrád 11 km muži do 49 let 1976
1136 Stranel Jiri SK Rover Konrád 11 km muži do 49 let 1972
1331 Strnad Petr NAC Liberec Konrád 11 km muži do 49 let 1981
1219 Svolinský Tomáš RK DRAGONS JABLONEC Konrád 11 km muži do 49 let 1976
1205 Šámal Petr Hasiči Modlibohov Konrád 11 km muži do 49 let 1973
Šámal Jan HS CIMICI Konrád 11 km muži do 49 let 1977
1048 Šešera Ondřej Koko Konrád 11 km muži do 49 let 1979
1243 Šlégl Jan RunBo Team Liberec Konrád 11 km muži do 49 let 1979
1054 Šperl Martin eD system Silvini team Konrád 11 km muži do 49 let 1975
1016 štencl Rostislav Auqa klub Konrád 11 km muži do 49 let 1972
1383 Tryzna Jan eD System Silvini team Konrád 11 km muži do 49 let 1981
1359 VENCL JIŘÍ NAC Liberec Konrád 11 km muži do 49 let 1972
1285 Výmola David DDT Konrád 11 km muži do 49 let 1976
1019 Wolf Tomáš RunBo Team Liberec Konrád 11 km muži do 49 let 1979
1196 Zahálka Tomáš KILT Zahálka Konrád 11 km muži do 49 let 1978
1290 Zumr David BK Pražírna Konrád 11 km muži do 49 let 1981
1121 Živný Jaroslav Hoffmann & Žižák Konrád 11 km muži do 49 let 1977
Konrád 11 km muži do 59 let
1258 BLAŽEK JAN LOOSERS BIKERS Konrád 11 km muži do 59 let 1969
1322 Brodský Vladimír Jičín Konrád 11 km muži do 59 let 1968
1291 Brzobohatý Ivo Janov 258 Konrád 11 km muži do 59 let 1965
1363 Černý Petr Athletico Valdek Konrád 11 km muži do 59 let 1969
1303 Daněk Simon skupina Petra Seiberta Konrád 11 km muži do 59 let 1971
1238 Fadrhons Aleš TJ Řepy Konrád 11 km muži do 59 let 1968
1391 Hlaváček Petr Haven team Konrád 11 km muži do 59 let 1967
1204 Hlincik David Ceska Lipa Konrád 11 km muži do 59 let 1971
1105 Hybner Petr Frýdlant Konrád 11 km muži do 59 let 1971
1015 Chlumský Roman Rambajs klub Rádlo Konrád 11 km muži do 59 let 1965
1133 Kottík Michal DKK Konrád 11 km muži do 59 let 1968
1233 Kulík Michal SMT Konrád 11 km muži do 59 let 1965
1245 Nagy Josef HEXENSCHOOS Konrád 11 km muži do 59 let 1967
1106 Nagy Zdeněk - Konrád 11 km muži do 59 let 1970
1086 Paroulek Jaroslav SKP Nymburk Konrád 11 km muži do 59 let 1970
1026 Pešek Jaroslav PORT C&C s.r.o. Konrád 11 km muži do 59 let 1970
1199 Preisler Michal Jablonecké Mattonky Konrád 11 km muži do 59 let 1971
1259 Seibert Petr MK Hlinsko Konrád 11 km muži do 59 let 1971
1024 Seidl Luděk PORT C&C s.r.o. Konrád 11 km muži do 59 let 1963
1381 Schovánek Milan Krčský les B Konrád 11 km muži do 59 let 1962
1183 Strnad Ivo Sokol Rower Konrád 11 km muži do 59 let 1963
1114 Trdla Tomáš HEXENSCHOOS Konrád 11 km muži do 59 let 1969
1254 tyll jiří - Konrád 11 km muži do 59 let 1964
1351 Zemánek Jiří Šicí centrum Jablonec Konrád 11 km muži do 59 let 1966
Konrád 11 km muži nad 59 let
1131 Dušánek Miroslav JEŠTĚD SKYRACE TÝM Konrád 11 km muži nad 59 let 1957
1111 Hering Peter TSV Dresden Konrád 11 km muži nad 59 let 1960
1313 Jakubička4 Tomáš Sokol železný Brod Konrád 11 km muži nad 59 let 1958
1215 Kalina Miroslav Run Mšeno Konrád 11 km muži nad 59 let 1952
1186 Kleider Bernd TSV Dresden Konrád 11 km muži nad 59 let 1957
1325 Koubek Libor Sklepovští sršáni Konrád 11 km muži nad 59 let 1957
1308 Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec Konrád 11 km muži nad 59 let 1954
1203 Schmidt Gerhard TSV Dresden Konrád 11 km muži nad 59 let 1950
Stöhr František Renobal Konrád 11 km muži nad 59 let 1961
1214 Šimunek Jaromír SKP Kornspitz Konrád 11 km muži nad 59 let 1955
1286 Ulrych Oldřich Pro radost Konrád 11 km muži nad 59 let 1960
ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky
3033 Berková Lenka Rychlostní kanoistika RK Jablonec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2009
3050 Blažková Monika SKI Janov-Bedřichov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2009
3036 Breňová Anna Ráchel Rychlostní kanoistika RK Jablonec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2009
3082 Černá Karolína Tri club Česká Lípa ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2007
3088 Čunátová Tereza Tri club Česka lipa ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2007
3046 Demlova Anna Zizkovsky Tygri ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2007
3069 Dubská Emma Sokol Skuhrov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2007
3093 Farská Tereza Biatlon Liberec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2008
3040 Knejzlíková Tereza Tri club Česká Lípa ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2007
3066 Kraumanová Lucie Tri club Česká Lípa ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2009
3051 Lederová Aneta SKI Janov-Bedřichov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2010
3013 Malá Ester AC TJ Jičín ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2008
3023 Nagyová Zuzana Sokol Skuhrov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2008
3061 Nováková Nela SKI Janov-Bedřichov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2009
3063 Nováková Amálie SKI Janov-Bedřichov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2008
3064 Nováková Rozálie SKI Janov-Bedřichov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2010
3011 Polonská Eliška Vrchlabí ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2007
3085 Pospíšilová Emma Pes ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2007
3035 Pospíšilová Rozárie Rychlostní kanoistika RK Jablonec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2008
3054 Rezlerová Nikola JkL Desná ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2009
3031 Siváková Andrea Rychlostní kanoistika RK Jablonec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2007
3081 Studená Sofie Tri klub Česká Lípa ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2009
3030 Svobodová Nikola RK Jablonec nad Nisou ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2008
3065 Svolenská Josefína SKI Janov-Bedřichov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2008
3058 Závacká Aneta Biatlon Liberec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2009
3045 Závacká Jolana Biatlon Liberec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žačky 2007
ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci
3034 Adamec Filip Rychlostní kanoistika RK Jablonec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2007
3080 Anděl David Tri club Česká Lípa ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2008
3060 Balatka Martin JKL Desná ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2009
3101 Brožek Matěj Sokol Skuhrov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2008
3062 Čapek Bartoloměj SKI Janov-Bedřichov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2009
3053 Daněk Štěpán skupina Petra Seiberta ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2007
3003 Hübner Richard ELEVEN RUN TEAM ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2007
3090 Jakub Hanč Ski klub Harrachov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2009
3055 Kmoch Štěpán Tři club Česká Lípa ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2009
3089 Knespl Kristián Triclub Česká Lípa ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2009
3022 Matteo Bianchin Dresdner SC 1898 ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2008
3025 Petr Piskáček SWSL ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2010
3039 Podlešák Martin Slavia HK ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2009
3006 Poluha Oskar BK Kalibr Benátky ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2008
3029 Seibert Matouš MK Hlinsko ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2009
3038 Sýkora Matej Rychlostní kanoistika RK Jablonec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2008
3048 Šnytr Václav SKI Janov-Bedřichov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2008
3052 Šnytr Antonín SKI Janov-Bedřichov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2010
Ticháček Jáchym SC Jičín ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2010
3028 Votava Vojta Slavia Liberec Orientiering ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2010
3041 Výmola Tibor DDT ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2010
3042 Výmola Daniel DDT ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2007
3086 Zemánek Lukáš ZŠ Šumava ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2009
3032 Zhorela Ondřej Jakub Rychlostní kanoistika RK Jablonec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2008
3049 Žitný Adam SKI Janov-Bedřichov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km žáci 2008
ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy
3024 Coufalová Marketa ÚKZÚZ ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1985
3010 Jiráková Zlatka JKL Desná ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1978
3083 Kovářová Lucie Tj Liaz ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 2002
3056 Kubalová Daniela TJ LIAZ ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 2000
linhartova andrea AKEZK ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1981
3018 Makrlíková Jitka SK Brundibár ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1990
3092 Němcová Lenka ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1982
3019 Peldová Jitka Jakoby team ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1990
3008 Poluhová Viktorie BK Kalibr Benátky ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 2006
Schuma Lucie Prazirna ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1982
3014 Slavíková Magdalena JAKOBY TEAM ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1994
3059 Šípková Veronika Biatlon Liberec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 2005
3099 Švecová Magdalena TJ Zentiva ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1996
3000 Vránová Naděžda Mladá babi ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1955
3001 Zemanová Kristýna Z3run ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1991
3002 Zemanová Jitka Z3run ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ženy 1967
ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži
3068 Dubský Jiří Sokol Skuhrov ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1976
3094 Farský Pavel Biatlon Liberec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1974
3015 Fejtek Oto JAKOBY TEAM ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1992
3102 Fejtek Jacob Jacoby ream ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1996
3004 Hotový Jan Hotovec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1987
3084 Chaloupka Přemysl eD system Silvini team ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1971
3103 Kučera Jiří SRTG Jablonec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1987
3020 Lebduška Jan KSM HRÁDEK ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1975
Linhart Jiri AKEZK ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1980
3021 Louis Bianchin Dresdner SC 1898 ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 2006
3098 Marat Petr Jablonecké Mattonky ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1969
3012 Michl Aleš ČNB ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1977
3091 Němec Hynek RunBo Team Liberec ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1978
3016 Pilz Karel Jakoby team ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1985
3026 Piskáček Pavel SWSL ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1981
3009 Poluha Luboš BK Kalibr Benátky ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1975
Procházka Jan AC HUŤ ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1978
3100 Radič Štěpán BK Pražírna ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1981
Schuma Marek Prazirna ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km muži 1990
19 km canicross
41 Bukáčková Jana Desná 19 km canicross 1983
42 Bušta Pavel RunBo Team Liberec 19 km canicross 1992
Kovar Petr Cikina Racing 19 km canicross 1975
40 Krejsa Tomáš KUS - klub univerzálních sportovců Sopotnice 19 km canicross 1977
36 Kůrová Petra Tj jiskra josefův důl 19 km canicross 1994
38 Nešetřilová Drahomira Hrádek nad Nisou 19 km canicross 1978
43 Zemánek Jan Sam & Jan Team 19 km canicross 1990
6 km canicross
4 Čermáková Klára Český ráj 6 km canicross 1994
10 Grasslová Ivana Cross Dumble dogs 6 km canicross 1995
12 Kalinová Markéta SPORTICUS team 6 km canicross 1982
16 Kepková Lenka SRTG Jablonec 6 km canicross 1988
2 Macháčková Eliška Bubu Team 6 km canicross 1998
3 Masná Anežka MC Český ráj 6 km canicross 1996
13 Novák Pavel Flokomotiva Kokonín 6 km canicross 1992
8 Primas Hana Cross DumbleDogs 6 km canicross 1975
1 Rejdová Kateřina Muvko 6 km canicross 1986
5 Storchi Sofia Žádný 6 km canicross 1992
15 Šrolerová Kamila T.J.Sokol Maxičky 6 km canicross 1980
14 Vrána Jan Krkonoše 6 km canicross 1987
6 Wolfová Eva RunBo Team Liberec 6 km canicross 1989
9 Zahulová Veronika Janovský “buřti” 6 km canicross 1987
2 km handicapovaní